Футболен турнир за ветерани организира ПФК АРДА по повод празника на Кърджали

По случай празника на град Кърджали, на 19 октомври ще се проведе футболен турнир за ветерани. Той ще е под патронажа на кмета на Община Кърджали г-н Ерол Мюмюн. Ръководството на ПФК АРДА кани всички бивши футболисти на клуба да се включат в надпреварата, в която участие ще вземат отбори от Гърция иТурция.

Всички желаещи могат да потвърдят присъствието си на телефон
+359893414032  /Ерай Салиф.

Арда нюз