По случай празника на град Кърджали, на 19 октомври ще се проведе футболен турнир за ветерани. Той ще е под патронажа на кмета на Община Кърджали г-н Ерол Мюмюн. Ръководството на ПФК АРДА кани всички бивши футболисти на клуба да се включат в надпреварата, в която участие ще вземат отбори от Гърция иТурция.
Всички желаещи могат да потвърдят присъствието си на телефон
+359893414032 /Ерай Салиф.
Арда нюз
