Костадин Хаджийски от „Величие“ е новият депутат-парашутист в област Кърджали и заема мястото на Росен Красимиров Иванов от МЕЧ, който вероятно никога не е стъпвал в Източните Родопи. Това стана след като Централната избирателна комисия прие преразпределението на мандатите в Народното събрание, според което „Величие“ получава 10 места в Народното събрание. Константин Хаджийски става депутат с 408 гласа, което е 0.545% от гласовете в област Кърджали на последните парламентарни избори.
Новоизлюпеният депутат не се появи нито веднъж в област Кърджали по време на предизборната кампания и едва ли някога ще стъпи, каквато е практиката на депутатите, грабнали последния пети мандат в региона.
Костадин Хаджийски е роден в Смолян, но от тридесет години живее постоянно в Пловдив. От университета „Паисий Хилендарски“, Пловдив, има завършена бакалавърска степен по „Стопанско управление“ и две магистърски степени – „Корпоративни финанси“ и „Публична администрация“. Натрупва дългогодишен стаж в банковата система на управленски позиции, предприемач в областта на търговията и индустриалното опаковане на стоки, сочи оскъдната справка в профил на „Величие“ в една от социалните мрежи. Хаджийски се води и координатор на партийната структура в Кърджалийско, за която никой не е чувал.
След новото преразпределение на депутатските места в Народното събрание влиза от област Ямбол председателят на общинския съвет в Джебел Сейфи Мехмедали от ДПС – Ново начало.