35-годишен кърджалиец е задържан за 24 часа в РУ-Кърджали, съобщиха от областната дирекция на МВР. Причините за арестуването му са непристойните действия, които отправил към 37-годишен жител на областния град и нарушаване на обществения ред.
От полицията споделиха, че мъжът първо е напсувал и ругал потърпевшия, а след това го наплюл. Случката се разиграла вчера около 16 часа на площад „Хаджи Димитър”.
Срещу виновника е образувано бързо производство.
