ОБЩОГРАДСКИ ПРОТЕСТ
против
системното обгазяване на града и околните села със серен диоксид!
На 10 април (неделя) от 11.00 часа в парка пред бившият ресторант „Русалка”.
Призоваваме, всички жители на града и околните села да се присъединят, за да кажем:
„АЗ ИСКАМ ДА ДИШАМ”!
БЪДЕЩЕТО НА ГРАДА НИ ЗАВИСИ ОТ НАС!!!
От инициативен комитет за спасение на Кърджали
