Общоградски протест:„АЗ ИСКАМ ДА ДИШАМ”!

ОБЩОГРАДСКИ ПРОТЕСТ

против

системното обгазяване на града и околните села със серен диоксид!

На 10 април (неделя) от 11.00 часа в парка пред бившият ресторант „Русалка”.

Призоваваме, всички жители на града и околните села да се присъединят, за да кажем:

„АЗ ИСКАМ ДА ДИШАМ”!

БЪДЕЩЕТО НА ГРАДА НИ ЗАВИСИ ОТ НАС!!!

От инициативен комитет за спасение на Кърджали