Зам.-кметът на Джебел на крака при баба Шерифе от Ридино за честит вековен рожден ден

От името на кмета на община Джебел Неджми Али столетницата беше поздравена от заместник-кмета Бюлент Ахмед, който ѝ поднесе цветя, празнична торта, подаръци и поздравителен адрес с най-искрени пожелания за здраве, спокойствие и още много щастливи дни.
На посещението присъства и кметът на село Ридино Илхан Емин, който също отправи своите поздравления и пожелания към юбилярката.
Шерифе Якуб Салиф посрещна своите гости с усмивка и благодарност за оказаното внимание и милите жестове.
Впечатляващо е, че и на 100 години баба Шерифе продължава да плете топли терлици – занимание, което и до днес ѝ носи удоволствие и е доказателство за нейната жизненост, сръчност и трудолюбие.

Ръководството на Община Джебел пожелава на юбилярката крепко здраве, спокойствие и още много поводи за радост сред семейството и близките ѝ.

Арда нюз

Неджми Али 

Следване

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *