Второкласничката Берен Исмаил от СУ „Хр. Ботев“ в село Чорбаджийско беше сред, наградените от областния управител Бисер Николов по случай 24 май- Ден на Светите братя Кирил и Методий за достойно представяне на област Кърджали в престижни състезания и конкурси. Берен наскоро спечели първо място в Националния конкурс по изкуства „Моите детски мечти“, организиран от Министерството на образованието и науката. Талантливата ученичка от училището в Чорбаджийско има много награди и грамоти и от други конкурси. Тя обича да рисува не само това, което вижда и знае, но и това което чувства. Берен Исмаил е гордостта, както на своето училище, така и на община Кирково.
Арда нюз
