Спипаха 37-годишен зад волана с 2.31 промила

Бързо производство е образувано в РУ-Кърджали за управление на автомобил след употреба на алкохол. Около 23,45 часа снощи в село Стремово полицейски служители спрели за проверка „Опел“ с 37-годишен водач. Направеният тест за алкохол с техническо средство отчел 2,31 промила. Издаден е талон за медицинско изследване и е била взета кръвна проба за химически анализ. Водачът е задържан за срок до 24 часа в полицейското управление.