Честит първи учебен ден на всички ученици, учители и родители! Желая ви здраве и усещане за лекота – да творите, да разширявате своя кръгозор, да виждате света от различен ъгъл. Разсъждаеайте, не подражавайте! Не се учете на покорство, учете се на лидерство и усилията ви ще бъдат възнаградени.
Честит празник и на добър час!
Никола Чанев, областен управител
