Туристи от Варна се загубиха в Джебелско, полицаи ги откриха за час

Двама туристи от Варна са се загубили в землището на село Устрен. След подаден сигнал на тел.112, служители на Районното управление в град Джебел провеждат издирвателна акция и след около час ги откриват.