Уважаеми служители на Министерство на вътрешните работи, полицаи, пожарникари, служители на ОД на МВР-Кърджали. Днес, на Вашия професионален празник, приемете моята признателност за отговорната и всеотдайна работа в името на реда, сигурността и спокойствието на всички нас! Вашият труд е напрегнат, тежък, често рисков, денонощен, но и професионален. Обществото има и ще има нужда от Вас.
Вашите успехи са нашите мир, благоденствие и спокойствие! Честит празник!
Лазар Попов, Управител на „ Глобал Нет Консулт“- ЕООД
