Новоизбраният кмет на община Кирково Сали Рамадан, общинските съветници и кметове на кметства в община Кирково положиха клетва.
За председател на Общинския съвет бяха издигнати кандидатурите на Шинаси Сюлейманов от ДПС и Севда Димитрова от ГЕРБ.
От общо 27 общински съветници, 19 гласуваха за Шинаси Сюлейманов и 8 за Севда Димитрова от ГЕРБ. През следващите 4 години шеф на Общинския съвет в Кирково отново ще бъде Сюлейман.
