26 кандидати ще се борят за едно депутатско място в Кърджали

Водещи, Избори

27 партии и коалиции издигнаха 129 кандидати за народни представители в 9-и многомандатен избирателен район

Почти 26 кандидат-депутати ще се борят за всяко едно от 5-те места в 9-и многомандатен избирателен район Кърджали. В Районната избирателна комисия са регистрирани 27 партии и коалиции. В представените от тях листи с кандидати фигурират имената на 129 души. Само 4 политически сили са подали пълни листи с 10 кандидат-депутати – „Възраждане“, БСП, ГЕРБ и ДПС. 9 са кандидатите на ИТН, 8 – на „Демократична България“. Има партии с по един-двама души в листата като „Бригада“, „Българска прогресивна линия“, „Партия на Зелените“, „Пряка демокрация“, „Български съюз за директна демокрация“, „Атака“ и „Благоденствие – обединение – градивност“

ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“:
1. Делчо Петков Янков;
2. Георги Петков Георгиев;
3. Стефан Йорданов Послийски;
4. Маргарит Василев Петров.

ПП „БРИГАДА“:
1. Гюлфие Сафидинова Имамова.

ПП „Възраждане“:
1. Георги Николаев Георгиев;
2. Пламен Панайотов Пасков;
3. Даниел Христов Леков;
4. Ясен Митков Колев;
5. Марин Георгиев Филипов;
6. Тихомир Иванов Трендафилов;
7. Пепа Иванова Василева;
8. Христо Спасов Дренков;
9. Николай Михаилович Лукаревски„;
10. Иво Динев Иванов.

ПП „Глас народен“:
1. Стефан Йорданов Димитров;
2. Светлозара Господинова Димитрова;
3. Веселин Дочев Белевски;
4. Божидар Иванов Колев;

ПП „МИР“:
1. Стоян Атанасов Узунов;
2. Боян Димитров Крумов;
3. Николай Фатах Фатахи;

ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“:
1. Валери Владимиров Попов;

ПП „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ“:
1. Михаил Емилов Груев;
2. Асен Николов Караманчев;

ПП „БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА“:
1. Сейхан Мехмед Банъшък;
2. Мехмед Назифов Кехайов;
3. Мехмед Мехмед Банъшък;
4. Пламен Пенев Михайлов;
5. Юсеин Юсеинов Реджебов;
6. Петко Стоянов Каленов;

ПП „ВОЛЯ“:
1. Мария Красимирова Вълчева;
2. Ръдван Мехмед Халил с ЕГН ***;
3. Кристина Петрова Хонгова;
4. Гюлер Ахмедова Мерданова.

ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“:
1. Александър Николов Вълчев;
2. Георги Милчев Чепишев;
3. Юлия Георгиева Чортленева;
4. Ялчън Сами Мастанли;
5. Антон Ангелов Русчуклиев;
6. Никола Петков Стоев;
7. Николай Димитров Илчев;
8. Христо Иванов Радев;
9. Господинка Йорданова Милева.

ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“ :
1. Елена Кирилова Ваташка;
2. Мирослав Иванов Иванов;
3. Атанас Ангелов Петров;
4. Иван Славчов Маджарски;
5. Пламен Иванов Топчиев;
6. Латинка Петрова Суева;
7. Светла Тодорова Мартинова.

ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“:
1. Емилиян Карамфилов Сираков;
2. Михаил Костадинов Влахов;
3. Христо Петков Петков;
4. Димитрийка Петкова Лалова.

КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“
1. Вилдан Байрямова Руфатова
2. Радослав Иванов Милев
3. Динко Кирилов Моллов
4. Тома Георгиев Белев
5. Иван Петров Бамбалов
6. Елена Ташева Шукерска
7. Стоян Георгиев Стоянов
8. Агоп Киркор Узунбохосян

ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“
1. Айтен Бейсим Осман
2. Анюта Лозкова Лозева

ПП „Българско национално обединение – БНО“
1. Валентин Асенов Христов
2. Мартин Славов Кехайов
3. Борислав Димитров Николов

КП „ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ!“
1. Стоян Петков Георгиев
2. Нургюн Рамадан Мехмед
3. Асен Емилов Сираков
4. Венцислав Георгиев Николов
5. Таня Владкова Чалъкова
6. Константина Емилова Стоянова
7. Николай Иванов Колев

КП „Продължаваме промяната“
1. Димитър Владимиров Илиев
2. Октай Шюкрю Каврък
3. Цветана Емил Янева
4. Нина Иванова Добрева
5. Весел Валентинов Василев

КП „ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ – НФСБ, БДС „РАДИКАЛИ“ И БНДС „ЦЕЛОКУПНА БЪЛГАРИЯ“
1. Цветан Венциславов Манчев
2. Димитър Георгиев Керушев
3. Данчо Живков Александров
4. Борислав Захариев Кадиев

ПП „АТАКА“
1. Ангел Николов Божинов
2. Катя Цветанова Минкова

КП „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“
1. Милко Петров Багдасаров
2. Ваня Стойкова Михалева
3. Костантина Илиева Карабоюкова
4. Георги Тончев Кючуков
5. Ангел Ангелов Коджаманов
6. Венелин Емилов Башев
7. Надежда Атанасова Тодорова
8. Мария Тодорова Милушева
9. Мария Ваклинова Стилиянова
10. Иван Стойчев Стойков

КП „НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“
1. Илия Сотиров Илиев
2. Севим Сали Салиф
3. Иван Милчев Черкезов
4. Марин Василев Калинков
5. Кирил Драгомиров Кирчев

ПП „БЛАГОДЕНСТВИЕ – ОБЕДИНЕНИЕ – ГРАДИВНОСТ“
1. Константин Христов Топалов
2. Васил Дянков Василев

КП „ГЕРБ-СДС“
1. Цвета Вълчева Караянчева
2. Милчо Любомиров Енчев
3. Гюнай Али Сали
4. Адам Драганов Персенски
5. Маргарита Янкова Башлиева-Панова
6. Иван Стоянов Гавазов
7. Джемал Мехмед Али
8. Веселина Ангелова Юрукова
9. Руслан Демирев Терзиев
10. Севда Костадинова Камбурова

ПП „Русофили за възраждане на Отечеството“
1. Мирослав Ивайлов Митков
2. Емил Димитров Миланов
3. Безат Безат Ахмед

ПП „ПРАВОТО“
1. Борислав Любомиров Киров
2. Ваня Савова Георгиева

ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“
1. Мариан Стефанов Христов

ДПС
1. Мустафа Сали Карадайъ
2. Мукаддес Юсуф Налбант
3. Байрам Юзкан Байрам
4. Адлен Шукри Шевкед
5. Павлин Павлов Кръстев
6. Юсеин Велиайдин Ахмед
7. Сейфи Сабри Мехмедали
8. Зюлфие Ниязиева Ибрямова
9. Абидин Мехмед Хаджимехмед
10. Ферхад Шабанали Ферхад