Баща и син потрошиха колата на хасковлия в Сипей

Баща(37г.) и син(18г.) потрошиха предното и едно от страничните стъкла на лекотоварен автомобил „Форд Трансит” с хасковска регистрация в село Сипей. Колата е собственост на 30-годишен мъж от Хасково. Все още не е ясна причината за деянието на виновниците. Образувано е бързо производство срещу виновниците.