Бързи производства са образувани срещу четирима души, спипани да шофират пийнали, заявиха от пресцентъра на областната дирекция на МВР-Кърджали.
На 24 юли около 01:00 часа в Момчилград е бил спрян 24-годишен водач с 1.94 промила в кръвта си.
Ден по-рано пък в Кърджали 33-годишен със „Ситроен” е блъснал „Фолксваген”, след което е избягал от местопроизшествието. По-късно органите на реда са го издирили и дрегерът отчел 2.13 промила.
Третият случай е на Стоянов мост край Ардино. Там полицаите са спрели 27-годишен да управлява „Ауди”-то си с 1.22 промила.
В Кърджали пък белгийски гражданин е бил заловен да шофира с 1.99 промила.
М.М.
