Задигнаха телефон на 15-годишна в кърджалийско кафене Публикувано на 14/07/2011 от Арда нюз На 11.07. около 14.30 часа в кафе „Friend’s” е извършена кражба на телефон „Нокиа”, собственост на 15-годишна. Извършва се проверка по случая. Share via: Facebook Print Copy Link Email More