Двама риболовци отнесоха глоби за улов в забранен период

Полицаи от РУП-Кърджали и служители на териториалното звено на Агенцията по рибарство и аквакултури са извършили съвместни проверки по крайбрежната ивица на яз.”Кърджали” за противодействие на бракониерството. Двама риболовци на 26 и 48 години са извършвали улов в забранен период. Съставени са им актове.