Родители и граждани аплодираха децата от ЦДГ „Щастливо детство“

Родителите на децата от ЦДГ”Щастливо детство” и граждани дълго аплодираха изпълненията на малките артисти от градината. Те участваха в концерт под надслов”35 години заедно растем, заедно празнуваме. Той е част от проекта „Щастливи заедно в „Щастливо детство”, финансиран от Центъра за образователна интеграция на децата и учениците от етническите малцинства – гр. София.