Децата от ЦДГ”Слънце” в с. Груево пяха и танцуваха на тържество, което отбеляза успешното изпълнение на проекта „Да си подадем ръце”. Проектът, който продължи 8 месеца, беше финансиран от Центъра за образователна интеграция на децата и учениците от етническите малцинства към министерство на образованието. На празника децата представиха ръчно изработени картички и сурвачки по случай Баба Марта, Великден, Коледа и Гергьовден. Гости на тържеството бяха зам.-кметът на общината Ерол Мехмед, директори на детски градини, учители, близки на децата.
