„Здравей, лято! Здравей, ваканция!”

За поредна година община Кърджали и Обединен детски комплекс организират Весел детски празник по случай Първи юни –Международен ден на детето. Празникът е под мотото „Здравей, лято! Здравей, ваканция!”. Той ще започне от 10 часа на първи юни в Градската градина.

За всички малки, големи и още по-големи момичета и момчета и техните родители ще бъде представена програма с участието на детските градини от града. За веселото настроени в деня на детето ще се грижат двама клоуни,а след програмата забавленията ще продължат в организираните четири центъра в парка. Това са „Рисунка на асфалт“, „Малки таланти“ – микрофона е ваш, забавни игри и „Карнавал“ рисуване на лицата от деца от школата по рисуване в ОДК. Ще има и лакомства за всички.Те са осигурени от община Кърджали и Ротари клуб, а фирма „Еском” ще раздаде 500 балони на децата