Резултатът на Арена „Арда“ вече е равен – 1:1 в мача Арда-Левски

Водещи, Спорт

Малко след началото на второто полувреме – в 49-та минута бразилецът Паулиньо отбеляза втория гол в мача Арда – Левски и така изравни резултата, който вече е 1:1

В 53-та минута Ивайло Найденов получи втори жълт картон и напусна терена

„Левски“ остана и с човек по-малко

Домакините стартираха агресивно и втората част. Емил Мартинов проби отляво и нахлу в наказателното поле, но изстрелътна халфа бе много неточне и не застраши Николай Михайлов.

В 49-та минута Левски възстанови равенството. Найджъл Робърта проби в наказателното поле и подаде към Паулиньо около точката за изпълнение на дуспа. Бразилецът овладя и с техничен удар в долния ляв ъгъл реализира.

Четири минути по-късно гостите останаха в намален състав. Получилият жълт картон през първото полувреме Ивайло Найденов бе декориран с втори за нарушение срещу Матеус Леони, при което остави столичани с 10 души.

От последвалият пряк свободен удар, Спас Делев стреля опасно на метър над напречната греда.